Kanaluose

@VATeatrasTV ir @teatralas publikuojami VšĮ „Vieno aktoriaus teatras“ parengtų TV ir radijo laidų archyvai, išleistų literatūrinių-muzikinių CD įrašai, kultūros renginių akimirkos etc.

Klaipėdos krašto metams skirtas VšĮ „Vieno aktoriaus teatras“ radijo poringių ciklas – nuo 2023-ųjų Kovo 11-osios per Žinių radiją. Dalyvauja: dr. Silva Pocytė, Virgina Asnauskienė, Drevernos „Žvejytės“ ir Sigutis Jačėnas. Projektą iš dalies finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Tinklalaidėse įvairių kartų prof. Irenos Vaišytės (1926–1994) auklėtiniai dalinasi prisiminimais apie Mokytoją ir įžvalgomis apie esminius jos teatrinės mokyklos principus...
Metus pradėjome Rašytojos 125-mečio sukakties dieną, 2022 m. sausio 23-ąją Ėvikės skaitytojų teatrėlio premjera pagal Vytauto Kaltenio radijo pjesę Ir lazdą jau padėjau... Jubiliejinius metus išlydėjome Ievos Simonaitytės vardo premijų laureačių diskusijomis, ar tinkamai švenčiame Rašytojos metus?

TV laidų Saulė sodą sodino... autorės ir vedėjos, televizijos režisierės Nijolės Jačėnienės publikacijų ciklas „Pokalbiai su Lietuvos tautodailininkais“ (2020).

Net ~100 originalių laidų, kviečiančių pasimėgauti džiazo muzikantais iš viso pasaulio ir sužinoti, kas jiems yra džiazas. Esminis klausimas ir po 15 metų – vienas, o skirtingų atsakymų – begalybė!

Tai buvo pirmoji ir tuo metu vienintelė LTV laida vaikams, kurią vedė jų bendraamžė, mergaičiukė su akinukais, Julija Jačėnaitė. 1989 m. vasario 11-ąją pirmąją laidelę ji pradėjo taip:„Labas rytas. Mano vardas Julija. Man ketveri metai. Aš labai mėgstu dainuoti...ir sekti pasakas“:) Režisierė Nijolė Jačėnienė, scenarijaus autorius Sigutis Jačėnas.