Savo kūrinius visų pirma audėjos aptaria su artimaisiais, savo aplinkoje. Paskui jau ir su kolegėmis, su kuriomis susitinka įvairiuose renginiuose, mugėse, seminaruose, muziejuose, kur gausu naujovių. Ir žinoma, su užsakovais. „Dar žavi, „veža“, praturtina televizijos laidos (ypač Jūsų laida), tarsi kalbėčiausi su jų herojais“ – netikėtai pamalonina savo pastebėjimu ponia Janina.
Audėjų patirtis, sukaupta per penkiolika metų, yra įvertinta garbingais apdovanojimais. Tačiau svarbiausia yra tai, kad joms pavyksta kūrybingai išreikšti save ir išlaikyti senąsias lietuvių audimo tradicijas, nes, kaip sakė ponia Janina, „abi siekiamybės persipynusios, yra tarsi du sparnai, kurie mus kelia“.
Ne veltui liaudies meno puoselėtojas, dailėtyrininkas Paulius Galaunė savo monografijoje „Lietuvių liaudies menas“ atkreipė dėmesį į tai, kad „Audinių raštuose, jų spalvų darnoje, lyg dainoje, išliko ir skamba įvairiausių amžių ir įvairiausių atgarsių buvusios kūrybiškos galios, tvirtai atsispyrusios prieš nepermaldaujamą, viską naikinantį laiką, aidai.“